Hotely a Penzióny Košice  >  Hotel Yasmin ****
hotel yasmin hotel

Hotel Yasmin ****

Tyršovo nábrežie 1, Košice

+421 55 795 11 65

www.hotel-yasmin.sk

K jedným z najluxusnejších ubytovacích zariadení patrí Hotel Yasmin. Spoľahnúť sa môžete na pohodlné ubytovanie, skvelú atmosféru a, samozrejme, moderný život. Aj o tomto hoteli platí fakt, že uspokojí aj tých najnáročnejčnejších klientov.

hotel yasmin fittness
hotel yasmin hotel
hotel yasmin izba
hotel yasmin izba de luxe
hotel yasmin konferencna miestnost
hotel yasmin restauracia
hotel yasmin restauracia2
hotel yasmin sauna
hotel yasmin wellness
 

Vybavenie hotela: Reštaurácia, Bar, 24-hodinová služba na recepcii, Terasa, Nefajčiarske izby, Denná tlač, Bezbariérové vybavenie izieb, Výťah, Odhlučnené izby, Trezor, Klimatizácia, Úschovňa batožín, Vyhradený priestor pre fajčiarov,  Reštaurácia typu à la carte.

 

Činnosti: Kúpeľné a wellness centrum, Sauna, Fitnescentrum, Vírivka.

 

Služby: Požičovňa áut, Fax / Fotokopírovanie, Izbová služba,  Čistiareň, Kadernícto / Kozmetika, Zariadenia pre schôdzky / bankety, Biznis centrum, Práčovňa,  VIP zariadenie izby, Raňajky na izbu, Svadobný apartmán, Zmenáreň.

 

Internet: Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom hoteli a je ZDARMA!

 

Parkovanie: Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii pred hotelom (rezervácia nie je potrebná). Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je nutná) a poplatok je EUR 8 za deň.

 

Všeobecné podmienky: Vybrané domáce zvieratá majú vstup povolený. Môže byť účtovaný poplatok.

 

Ponuka služieb je tu rôznorodá a na svoje si tu príde každý. Hotel v číslach znamená 166 izieb s netradičným dizajnom. Azda najluxusnejší apartmán, De luxe Apartmán Yasmin, uspokojí akékoľvek vaše požiadavky. Samotné vybavenie hotela je pripravené na rôzne konferencie a obchodné stretnutia, keďže disponuje 7 konferenčnými sálami s kapacitou až 400 miest. Relax, oddych či fitness si tu môžete vychutnať taktiež, pripravené sú tu pre vás fitness štúdio a relaxačné centrum.

Top