Hotel Centrum***

hotel centrum hotel

Široká ponuka kvalitných služieb a ochotný personál je lákadlom pre našich i zahraničných hostí. Nech už ide o klasickú dovolenku v meste Košice alebo naopak pracovný pobyt, Hotel Centrum si získa v každom prípade len ďalšie dobré referencie. Vizitka hotela je veľmi bohatá. Azda za zmienku stojí nepochybne využiteľnosť tohto miesta.

Hotel Centrum

 

Južná trieda 2/A
043 23 Košice
Slovensko

 

web
www.hotel-centrum.sk

 

e-mail
hotelcentrum(at)dtke.sk

 

telefón
+421 55 6783101

hotel centrum izba
hotel centrum kupelna
hotel centrum restauracia
hotel centrum hotel
 
 
 
 

Vybavenie hotela: Reštaurácia, 24-hodinová služba na recepcii, Výťah, Nefajčiarske izby, Trezor, Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske.

 

Služby: Zariadenia pre schôdzky / bankety, Raňajky na izbu, Práčovňa, Čistiareň,  Služba žehlenia, Obedové balíčky, Zmenáreň, Fax / Fotokopírovanie.

 

Internet: Internetové pripojenie cez modem je k dispozícii v hotelových izbách a je bezplatné.

 

Parkovanie: Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti hotela (rezervácia je potrebná) a poplatok je EUR 12 za deň.

 

Všeobecné podmienky: Domáce zvieratá majú vstup povolený. Môže byť účtovaný poplatok.

 

Každý rok sa tu usporadúva niekoľko medzinárodných konferencií ako aj spoločenských či športových podujatí. Základné súčasti hotela, akými sú hotelová časť s ubytovacími službami, salónik, reštaurácia, slovenská reštaurácia a vyššie zmieňované konferenčné miestnosti, sú zárukou skvelých služieb, hlavne vďaka maximálnej ochote zo strany personálu.