Hotely a Penzióny Košice  >  Hotel Centrum***

Hotel Centrum***

hotel centrum hotel

Široká ponuka kvalitných služieb a ochotný personál je lákadlom pre našich i zahraničných hostí. Nech už ide o klasickú dovolenku v meste Košice alebo naopak pracovný pobyt, Hotel Centrum si získa v každom prípade len ďalšie dobré referencie. Vizitka hotela je veľmi bohatá. Azda za zmienku stojí nepochybne využiteľnosť tohto miesta.

Zobraz kontakt na ubytovacie zariadenie
hotel centrum izba
hotel centrum kupelna
hotel centrum restauracia
hotel centrum hotel
 
 
 
 

Vybavenie hotela: Reštaurácia, 24-hodinová služba na recepcii, Výťah, Nefajčiarske izby, Trezor, Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske.

 

Služby: Zariadenia pre schôdzky / bankety, Raňajky na izbu, Práčovňa, Čistiareň,  Služba žehlenia, Obedové balíčky, Zmenáreň, Fax / Fotokopírovanie.

 

Internet: Internetové pripojenie cez modem je k dispozícii v hotelových izbách a je bezplatné.

 

Parkovanie: Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti hotela (rezervácia je potrebná) a poplatok je EUR 12 za deň.

 

Všeobecné podmienky: Domáce zvieratá majú vstup povolený. Môže byť účtovaný poplatok.

 

Každý rok sa tu usporadúva niekoľko medzinárodných konferencií ako aj spoločenských či športových podujatí. Základné súčasti hotela, akými sú hotelová časť s ubytovacími službami, salónik, reštaurácia, slovenská reštaurácia a vyššie zmieňované konferenčné miestnosti, sú zárukou skvelých služieb, hlavne vďaka maximálnej ochote zo strany personálu.

Top