Hotely a Penzióny Košice  >  Boutique Hotel Maraton ****

Boutique Hotel Maraton ****

hotel maraton hotel

Strojarenská 11/A, Košice

Výhodná poloha hotela je jedným z najdôležitejších kritérií pre klientov. Hotel Maraton je situovaný na skvelom mieste, približne 3 minúty „pešobusom“ sa nachádza historické centrum, pešia zóna, Námestie Maratónu mieru a rôzne iné turistické lákadlá, ktoré v sebe skrýva mesto Košice. Hotel patrí medzi luxusné ubytovacie zariadenia. S uzavretým parkoviskom v areáli budovy, jemným dizajnom a dobrými službami môžete v tomto hoteli vždy plne rátať.

Zobraz kontakt na ubytovacie zariadenie
hotel maraton hotel
hotel maraton izba
hotel maraton kaviaren
hotel maraton kupelna
hotel maraton salonik
hotel maraton vybavenie izby
 
 
 
 

Vybavenie hotela: Reštaurácia, Bar, Klimatizácia, 24-hodinová služba na recepcii, Denná tlač, Terasa, Trezor, Nefajčiarske izby, Izby / Zariadenie pre telesne postihnutých, Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske, Výťah, Expresná registrácia / odhlásenie, Vyhradený priestor pre fajčiarov.

 

Činnosti: Sauna, Kúpeľné a wellness centrum, Fitnescentrum, Masáže.

 

Služby: Izbová služba, Požičovňa bicyklov, Zariadenia pre schôdzky / bankety, Svadobný apartmán, Biznis centrum, Stráženie detí / Služby pre deti, Práčovňa, Čistiareň, VIP zariadenie izby, Obchod s darčekmi a suvenírmi, Čistenie topánok, Raňajky na izbu, Služba žehlenia, Obedové balíčky, Fax / Fotokopírovanie, Rezervácia vstupeniek, Bankomat.

 

Internet: Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v hotelový izbách a je ZDARMA!

 

Parkovanie: Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

 

Všeobecné podmienky: Domáce zvieratá sú zakázané.

 

Top