Hotely a Penzióny Košice  >  Boutique Hotel Maraton ****

Boutique Hotel Maraton ****

hotel maraton hotel

Strojarenská 11/A, Košice

Výhodná poloha hotela je jedným z najdôležitejších kritérií pre klientov. Hotel Maraton je situovaný na skvelom mieste, približne 3 minúty „pešobusom“ sa nachádza historické centrum, pešia zóna, Námestie Maratónu mieru a rôzne iné turistické lákadlá, ktoré v sebe skrýva mesto Košice. Hotel patrí medzi luxusné ubytovacie zariadenia. S uzavretým parkoviskom v areáli budovy, jemným dizajnom a dobrými službami môžete v tomto hoteli vždy plne rátať.

  • hotel maraton hotel
  • hotel maraton izba
  • hotel maraton kaviaren
  • hotel maraton kupelna
  • hotel maraton salonik
  • hotel maraton vybavenie izby

Vybavenie hotela: Reštaurácia, Bar, Klimatizácia, 24-hodinová služba na recepcii, Denná tlač, Terasa, Trezor, Nefajčiarske izby, Izby / Zariadenie pre telesne postihnutých, Všetky verejné a súkromné priestory nefajčiarske, Výťah, Expresná registrácia / odhlásenie, Vyhradený priestor pre fajčiarov.

 

Činnosti: Sauna, Kúpeľné a wellness centrum, Fitnescentrum, Masáže.

 

Služby: Izbová služba, Požičovňa bicyklov, Zariadenia pre schôdzky / bankety, Svadobný apartmán, Biznis centrum, Stráženie detí / Služby pre deti, Práčovňa, Čistiareň, VIP zariadenie izby, Obchod s darčekmi a suvenírmi, Čistenie topánok, Raňajky na izbu, Služba žehlenia, Obedové balíčky, Fax / Fotokopírovanie, Rezervácia vstupeniek, Bankomat.

 

Internet: Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v hotelový izbách a je ZDARMA!

 

Parkovanie: Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

 

Všeobecné podmienky: Domáce zvieratá sú zakázané.

 

Top