Hotely a Penzióny Košice

Hotely v Košiciach

hotel bristol hotel

Metropola východného Slovenska, Košice. Môžeme tu naraziť na množstvo známych a krásnych pamiatok ako napríklad na najväčšiu gotickú katedrálu na Slovensku - Dóm svätej Alžbety, Kaplnku svätého Michala a množstvo iných kostolov a dómov.

hotel yasmin hotel

Keďže Košice patria k významným mestám jednak z politického, hospodárskeho ale i kultúrneho života, nemôžeme sa čudovať, že tu je aj veľká ponuka ubytovania. Ubytovať sa môžete v Košiciach v luxusných hoteloch, ale aj v slabšie zariadených penziónoch. Vždy rozhoduje ekonomická otázka. Výber je tu vskutku rôznorodý.

Ak obľubujete krásy modernej architektúry, na výber máte napríklad Hotel Yasmin či taktiež luxusný Hotel Bristol so štyrmi hviezdičkami. Hotely v Košiciach ponúkajú široké množstvo akýchkoľvek služieb či už z oblasti relaxu a oddychu alebo športových aktivít, firemných akcií a ostatných. Personál vytvára v hoteloch takmer rodinnú atmosféru plnú radosti. Je len na vás, aký hotel si vyberiete, avšak s bohatou ponukou, s kvalitným personálom a dobrými cenami môžete s určitosťou rátať.

Top